افراد آنلاین
21 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت پرسش و پاسخ)
ادامه...
SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)
 عنوان شاخه
در اينجا توضيحاتي در مورد اين شاخه موجود است.
شاخه پرسش و پاسخ تازه ترين پرسش و پاسخ منتشر شده
 وبلاگ
2 وبلاگ چيست؟

 پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ هاي منتشر شده در اين زمينه.
وبلاگ ]
درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۳-خرداد-۱۳۸۵ ۰۰:۴۵ (1508 بار خوانده شده)
در وبلاگ، مطالب خودماني تر قرار مي گيرد، مطالبي كه ممكن است از يادمان برود و تذكراتي كه شما بايد به ما بدهيد.
اميدوارم وبلاگ محلي باشد براي طرح مسائلي كه شما از ما خواسته بوديد و خواهيد خواست. حتماً اين قسمت را هفته اي چند بار چك كنيد.


وبلاگ ]
درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۳-خرداد-۱۳۸۵ ۰۰:۴۸ (1780 بار خوانده شده)
وبلاگ ، يک صفحه وب (مشابه يک روزنامه شخصی) و با قابليت دستيابی عموم کاربران به آن است. وبلاگ ها، بر اساس يک نظم خاص بهنگام و محتوی بلاگ نشاندهنده شخصيت مولف و يا مولفان آن می باشد. اولويت استقرار و يا نشر مطلب بر اساس يک ساختار زمانی شکل می گيرد. در اين حالت خوانندگان بلاگ ها همواره در ابتدا جديدترين مطلب و يا مطالب منتشر شده را مشاهده و در صورت تمايل آن را مطالعه می نمايند.
وبلاگ مشابه يک مجله و يا روزنامه online می باشد که مولف آن می تواند در ارتباط با موضوعات متفاوت در زمان دلخواه ، در آن اطلاعاتی را درج و منتشر نمايد. تعداد زيادی از بلاگ ها دارای مجموعه ای جالب و ارزشمند از لينک ها به ساير بلاگ ها ويا سايت هائی می باشند که مولف بلاگ آنان را مثبت و مفيد ارزيابی می نمايد.
برخی از ويژگی های وبلاگ ها عبارتند از :

سبک و شيوه بلاگ ها عموماً شخصی، غيررسمی و يا خودمانی است. با استفاده از ابزارهای رايگان موجود بر روی وب می توان به سادگی اقدام به ايجاد و نشر اطلاعات بر روی وبلاگ ، نمود.
ايجاد وبلاگ متعلق به يک قشر خاص از جامعه نبوده و اقشار متفاوت جامعه با موقعيت شغلی متفاوت اقدام به ايجاد وبلاگ می نمايند.
برخی وبلاگ ها صرفا” دارای يک مولف می باشند و برخی ديگر به صورت گروهی اداره می شوند.
وبلاگ ها از مجلات و روزنامه ها دارای کارآئی بمراتب بيشتری بوده و و تعداد زيادی از بلاگ ها دارای يک قسمت با نام ” نطرات ” بوده که خوانند گان می توانند نقطه نظرات ارائه شده توسط ساير خوانند گان را مطالعه و نظر خود در اين رابطه بيان نمايند . با توجه به ويژگی فوق ، نويسنده يک وبلاگ علاوه بر ارائه نظر و ديدگاه خود می تواند پس از گذشت چندين ساعت ، بازخورد آن را داشته باشد و در صورت لزوم نقد و بررسی مجدد در ارتباط با يک مطلب را ارائه نمايد .
يک وبلاگ بندرت اهداف مالی را دنبال می نمايد. از جمله اهداف وبلاگ نويسان می توان به تمايل آنان به منظور برقراری ارتباط با ديگران ، معرفی توانمندی ها و سرگرمی ، اشاره نمود.ثبت نام | ورود به سایت | تبادل لینک | |