افراد آنلاین
12 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت پرسش و پاسخ)
ادامه...
SmartFAQ is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)
پرسش و پاسخ 
پرسش و پاسخ در اين قسمت از سايت، شما پاسخ به سوالات متداولي را خواهيد يافت. هم چنين پرسش هايي با عنوان هاي چطور مي توانم و آيا مي دانيد كه را مشاهده خواهيد كرد. براي بهبود اين قسمت، به پرسش و پاسخ ها نظر دهيد.
 عنوان شاخه ها

 تازه ترين پرسش و پاسخ هاي منتشر شده
فهرست تازه ترين پرسش و پاسخ هايي كه منتشر شده اند.
(1) 2 3 »
درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۹-خرداد-۱۳۸۵ ۰۲:۱۳ (2424 بار خوانده شده)
بعد از اينكه وارد قسمت پيام ها شديد، روي قسمت ارسال پيام كليك كنيد، تا يك صفحه مجزا باز شود.
در اين صفحه روي گزينه فهرست كليك كنيد و نام عضو مورد نظر خود را انتخاب كنيد. سپس موضوع و متن پيام خود را نوشته و در نهايت روي گزينه ي ارسال كليك كنيد.


درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۹-خرداد-۱۳۸۵ ۰۲:۰۲ (1598 بار خوانده شده)
قسمت پيام ها يكي از قسمت هايي است كه تنها اعضاي سايت به آن دسترسي دارند. قسمت پيام ها مانند ايميل شخصي مي باشد كه مي توانيد به اعضاي سايت نامه ارسال كنيد. اين قسمت داراي بخش هاي ارسال شده، ذخیره شده، دریافت شده و قسمت اصلي كه پيام هاي شما را نشان مي دهد مي باشد.


درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۸-خرداد-۱۳۸۵ ۱۸:۱۶ (1865 بار خوانده شده)
اگر هنوز عضو نيستيد ابتدا به قسمت عضويت رفته و پس از تكميل فرم عضو شويد. سپس به محيط كاربري خود رفته و وارد قسمت گالري عكس شويد، بعد از قسمت بالاي صفحه روي ارسال عكس كليك كنيد.
چنانچه آلبومي نداشته باشيد با پيغامي روبرو خواهيد شد كه به شما مي گويد بايد يك آلبوم جديد بسازيد و به اين قسمت شما راهنمايي مي شوييد. در اين صفحه شما ابتدا روي دكمه "جديد" كليك كنيد، سپس در قسمت پايين، اسم گالري خودتان را بنويسيد و روي دكمه تأييد كليك كنيد. صفحه اي خواهد آمد كه از شما در مورد صحت نام شاخه سوال مي كند. آنرا تأييد كنيد.
حال دوباره به قسمت ارسال عكس رفته و عنوان عكس و آلبومي كه مي خواهيد عكس در آن قرار بگيرد و مسير فايل خود را مشخص كنيد، همچنين اگر لازم به توضيحاتي بود مي توانيد در مورد عكس و محلي كه از آن عكس گرفته ايد مطلبي بنويسيد. در نهايت روي گزينه ارسال كليك كنيد. پس از بارگزاري، صفحه اي خواهد آمد كه به شما خواهد گفت ارسالتان پذيرفته شده است يا خير.
پس از اينكه عكستان توسط مدير اين قسمت تأييد شد، براي مشاهده در سايت قرار خواهد گرفت.


وبلاگ ]
درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۳-خرداد-۱۳۸۵ ۰۰:۴۸ (1780 بار خوانده شده)
وبلاگ ، يک صفحه وب (مشابه يک روزنامه شخصی) و با قابليت دستيابی عموم کاربران به آن است. وبلاگ ها، بر اساس يک نظم خاص بهنگام و محتوی بلاگ نشاندهنده شخصيت مولف و يا مولفان آن می باشد. اولويت استقرار و يا نشر مطلب بر اساس يک ساختار زمانی شکل می گيرد. در اين حالت خوانندگان بلاگ ها همواره در ابتدا جديدترين مطلب و يا مطالب منتشر شده را مشاهده و در صورت تمايل آن را مطالعه می نمايند.
وبلاگ مشابه يک مجله و يا روزنامه online می باشد که مولف آن می تواند در ارتباط با موضوعات متفاوت در زمان دلخواه ، در آن اطلاعاتی را درج و منتشر نمايد. تعداد زيادی از بلاگ ها دارای مجموعه ای جالب و ارزشمند از لينک ها به ساير بلاگ ها ويا سايت هائی می باشند که مولف بلاگ آنان را مثبت و مفيد ارزيابی می نمايد.
برخی از ويژگی های وبلاگ ها عبارتند از :

سبک و شيوه بلاگ ها عموماً شخصی، غيررسمی و يا خودمانی است. با استفاده از ابزارهای رايگان موجود بر روی وب می توان به سادگی اقدام به ايجاد و نشر اطلاعات بر روی وبلاگ ، نمود.
ايجاد وبلاگ متعلق به يک قشر خاص از جامعه نبوده و اقشار متفاوت جامعه با موقعيت شغلی متفاوت اقدام به ايجاد وبلاگ می نمايند.
برخی وبلاگ ها صرفا” دارای يک مولف می باشند و برخی ديگر به صورت گروهی اداره می شوند.
وبلاگ ها از مجلات و روزنامه ها دارای کارآئی بمراتب بيشتری بوده و و تعداد زيادی از بلاگ ها دارای يک قسمت با نام ” نطرات ” بوده که خوانند گان می توانند نقطه نظرات ارائه شده توسط ساير خوانند گان را مطالعه و نظر خود در اين رابطه بيان نمايند . با توجه به ويژگی فوق ، نويسنده يک وبلاگ علاوه بر ارائه نظر و ديدگاه خود می تواند پس از گذشت چندين ساعت ، بازخورد آن را داشته باشد و در صورت لزوم نقد و بررسی مجدد در ارتباط با يک مطلب را ارائه نمايد .
يک وبلاگ بندرت اهداف مالی را دنبال می نمايد. از جمله اهداف وبلاگ نويسان می توان به تمايل آنان به منظور برقراری ارتباط با ديگران ، معرفی توانمندی ها و سرگرمی ، اشاره نمود.


وبلاگ ]
درخواست شده و پاسخ داده شده توسط Admin در ۰۳-خرداد-۱۳۸۵ ۰۰:۴۵ (1509 بار خوانده شده)
در وبلاگ، مطالب خودماني تر قرار مي گيرد، مطالبي كه ممكن است از يادمان برود و تذكراتي كه شما بايد به ما بدهيد.
اميدوارم وبلاگ محلي باشد براي طرح مسائلي كه شما از ما خواسته بوديد و خواهيد خواست. حتماً اين قسمت را هفته اي چند بار چك كنيد.


(1) 2 3 »

ثبت نام | ورود به سایت | تبادل لینک | |