افراد آنلاین
16 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبـــــــــار)
ادامه...
اخبار تربت جام : فرماندار جديد شهرستان تربت‌ جام معرفي شد
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۸۹/۱۰/۱۶ ۵:۲۰:۵۴ (1674 بار خوانده شده)

خبرگزاري ايرنا - 'محمد غفاري' در جلسه شوراي اداري تربت جام از خدمات و زحمات 'محسن اميركلالي' ، فرماندار سابق اين شهرستان قدرداني و 'سيدحميد موسوي' را به عنوان فرماندار جديد معرفي كرد.
سرپرست معاونت سياسي ، اجتماعي استانداري خراسان رضوي در اين جلسه گفت : بصيرت و حضور مردم در 9 دي ماه سال گذشته مثال زدني بود و مسوولان بايد به پاس اين حضور آنچه در توان دارند در راستاي خدمت رساني به مردم در طبق اخلاص بگذارند.
وي با اشاره به آغاز اجراي قانون هدفمندسازي يارانه ها افزود : بدخواهان نظام در داخل و خارج كشور نمي خواهند موفقيت نظام و دولت را ببينند و به همين منظور در روند اجراي اين قانون خلل ايجاد مي كنند.
غفاري تصريح كرد: مردم هوشيار ما مانند گذشته خادمان خود را در نظام اسلامي همراهي كردند و نسبت به اجراي اين قانون نهايت همكاري را داشته اند، چنان كه در همين مدت كوتاه اجراي قانون اثرات مثبت بسيار خوبي را شاهد بوده ايم.
وي گفت: در بخش هاي مختلف حمل و نقل درون شهري و برون شهري، كشاورزي، صنعت، بازرگاني، صادرات و واردات همكاري بسيار خوبي با دولت در سطح استان شد و هيچ مشكلي در اين زمينه نداشته ايم.
او افزود: كاهش مصرف، افزايش بهره وري، جلوگيري از قاچاق سوخت و همچنين مديريت بر مصرف انرژي توسط مردم از جمله ثمرات اجراي اين قانون است.
نماينده مردم شهرستان هاي تربت‌جام، تايباد و باخرز در مجلس هم در اين نشست با قدرداني از زحمات فرماندار سابق تربت‌جام گفت : تربت‌جام بعد از شهرستان هاي سبزوار و نيشابور رتبه سوم اعتبارات عمراني امسال استان را به خود اختصاص داده است و روند اجرايي پروژه ها در اين شهرستان با همكاري تمامي دستگاه هاي اجرايي از سرعت خوبي برخوردار است.
'غلامرضا اسدالهي' افزود : با توجه به تلفيقي بودن جمعيت شهرستان اتحاد و همدلي اهل تشيع و تسنن در آن بسيار ارزشمند است.
محسن اميركلالي ، فرماندار سابق تربت جام نيز در اين جلسه گزارشي از فعاليتش را در دوران تصدي فرمانداري ارائه كرد و گفت : احداث كنارگذر و تخصيص 145 ميليارد ريال اعتبار به اين پروژه، تاسيس دانشگاه علوم قرآني، احداث ساختمان دانشگاه پيام نور و تحويل 40 هكتار زمين به منظور اجراي پروژه مسكن مهر از جمله اقدامات موثر در دوره فعاليتم در اين سمت بود.


صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

عکس منتخب
mazar.jpg
ورود به سایت | تبادل لینک | |