افراد آنلاین
21 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبـــــــــار)
ادامه...
اخبار سايت : همکاری برای ارسال اخبار
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۲ ۲۲:۳۱:۳۲ (1011 بار خوانده شده)

مدتی است که مشاهده می کنم برخی از تربت جامی های عزیز در برخی از وبلاگ ها درباره ی تربت جام مطالبی می نویسند که جای تقدیر و قدر دانی است که آنها نیز همچون ما دوست دارند برای شهر خود قدم کوچکی بردارند. اما نگرانی اصلی من در مورد پراکندگی و از هم گسستگی اینگونه فعالیتهایی است که چون اغلب به تنهایی انجام می پذیرد آخر کار منجر به سر خوردگی می شود. اینترنت مکانی است که بیش از هر جای دیگری نیاز به همکاری گروهی می باشد. سه سال پیش زمانی که ما کار ساخت سایت تربت جام را آغاز کردیم آنچنان مردم اطلاعی از اینترنت نداشتند و هدف ما نیز کوتاه مدت نبود. اکنون که کاربران اینترنتی تربت جامی در حال افزایش است نگرانیمان پراکنده کاریهایی است که سبب خواهد شد تا نتوان جمعی مقتدر و هم صدا گرد هم آورد و این موضوع کم کم در حال نمایان شدن است. اینترنت تنها مکانی برای اطلاع رسانی نیست، بلکه مکانی برای بحث و تبادل نظر و یادگیری نیز هست.

از طرفی این را هم به خوبی می دانیم که همه ی افرادی که در اینترنت مطلبی می نویسند اهدافشان پاک و بی ریا نیست. سخن ما با افرادی است که خالصانه و فقط برای رضای خداوند متعال گام در این راه نهاده اند، آنها که به این موضوع ایمان دارند که با نوشتن مطلبی زیبا و مفید می توانند توشه ای برای آخرت خود گرد آورند.

ما از این افراد پاک طینت دعوت به همکاری می کنیم تا بتوانیم جمعی قدرتمند، قابل اعتماد و صاحب نظر گرد هم جمع نماییم . برای قدم اول همکاری، از افرادی که می توانند در مورد شهر خبر ارسال کنند تقاضای همکاری داریم. کم کم انشاء الله از افراد فعال گروهی اختصاصی جهت جمع آوری خبر، با دریافت هزینه مالی تشکیل خواهد شد.

افرادی که مایل به همکاری هستند می توانند با ما تماس بگیرند. مسلماً افتخارمان، رشد و پیشرفت هر فرد لایق و شایسته است.

با تشکر.


صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
abond13691
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۳/۲۵ ۳:۱۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۳/۲۵ ۳:۵۶
كم فعاليت
عضویت از: ۱۳۸۶/۲/۲۲
از:
پیام: 0
 !!!WOW!!!95371
Good job gays
پاسخ

عکس منتخب
IMG_0460.jpg
ورود به سایت | تبادل لینک | |