افراد آنلاین
25 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبـــــــــار)
ادامه...
اخبار سايت : سخن اول
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۶ ۱۳:۴۰:۰۰ (1040 بار خوانده شده)

خدايا ! با نام تو کارها يمان را شروع مي کنيم و به تو ، تنهاي تنها به تو توکل مي کنيم و از تو ، فقطِ فقط از تو مي خواهيم کمکمان کني ، مگر جز تو ياريگري وجود دارد....

خدايا ! با نام تو کارها يمان را شروع مي کنيم و به تو ، تنهاي تنها به تو توکل مي کنيم و از تو ، فقطِ فقط از تو مي خواهيم کمکمان کني ، مگر جز تو ياريگري وجود دارد؟

پروردگارا ! پاي در راهي مي نهيم که مي دانيم مشکلاتش ، خطراتش ، رنجها و ناراحتيهايش ، شادي و زيباييهايش ، گاه جانکاه و تحمل ناپذيرند و گاه شيرين و اميد بخش، اما چون تويي هدفمان و تنها تويي در نظرمان ، همهً آنها را از دل وجان مي پذيريم .


الهي ! مي دانيم در راهي که قدم گذارده ايم ، ممکن است هدفهاي پوچ و زودگذر دنيايي ما را از هدف والاي خود ، که همانا رسيدن به شناخت تو و احساس رضايت از بودن و ماندن خود در اين دنيا ، آموختن محبت از هم و بخشيدن آن به ديگران و خدمت به مردم است ، منحرف سازند . ياريمان کن که در برابر همهً آنها بيايستيم وصبورانه جز هدف خود ، به اهداف تهي معني دل نبنديم .


خداوندا! امروز با هزاران اميد با شور و شوق فراوان دست دردست هم نهالي مي نشانيم و در تک تک دلهايمان اين را آرزو داريم که روزي شاهد شکوفايي اين نهال نو پا باشيم .


چه زيباست، براي تو و به اميد تو تلاش کردن و چه دلپذير، چشيدن طعم شيرين موفقيت .


الهي چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشي و ما رستگار!


صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

عکس منتخب
torbatjam_23.jpg
ورود به سایت | تبادل لینک | |