افراد آنلاین
17 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت انجــــمن ها)
ادامه...

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

چند انتقاد و پيشنهاد
كم فعاليت
عضو شده از:
۲۳:۱۷ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶
از مشهد
گروه:
عضو سايت
پیام: 6
سطح : 1; درصد این سطح : 47
پست/روز : 0 / 11
روز/پست : 2 / 334
آفلاین
سلام ، خسته نباشيد.
من اصالتاً بچه تربت جام هستم ولي الآن مشهد زندگي مي كنم. با اين سايت هم تازه آشنا شدم (اگه مي دونستم ، زودتر از اينها همكاري مي كردم)
چند تا پيشنهاد داشتم:
1- يك قسمت به نام فن آوري ايجاد كنيدشامل موارد زير
الف:كامپيوتر
ب :موبايل
كه هركدوم اينها شامل چند قسمت مي شن
من تاجايي كه بتونم سعي مي كنم مطالب جديد ، مفيد و كاربردي رو ارسال كنم.
2-توي قسمت انجمن ها فونت مطالب رو ريزتر كنيد تا توي يك صفحه بشه مطالب بيشتري رو ديد و امكان تغيير اندازه فونت رو از كاربر بگيريد.
3- عكس ها ، فلش ها ، آهنگ ها و . . . تقريباً خيلي خيلي كم ، قديمي و يك خورده نازيبا هستند.
مي تونيد اين مطالب رو از اينترنت به راحتي پيدا كنيد.
4- صفحه اول سايت رو عوض كنيد .
اسم سايت خودش گوياي همه چيز هست. مي تونيد يك قسمت به نام معرفي شهرستان تربت جام قرار بديد كه شامل مكان هاي ت فريحي ، زيارتي ، مشخصات جغرافيايي ، آب و هوا و . . . باشه. صفحه اول يك سايت توي برداشت اول يك كاربر از سايت خيلي اهميت داره. به نظر من اگه صفحه اول رو (خصوصاً عكس)با مطالب روز پر كنيد خيلي خوب ميشه. مثل : آتش سوزي هايي كه تو تهران براي شروع سهميه بندي بنزين ايجاد شد ، مسئله حجاب و نحوه برخورد مردم و مسؤولين با هاش و . . .
ببينيد ، مسئله هسته اي و مسائل مهم مملكتي و اتفاقات بزرگ رو تقريباً همه متوجه مي شن(اخبار ، روزنامه ها و سايت هاي خبري) . اما هيچ كدوم از اين منابع نمي تونن به جزئيات مطالب بپردازند. اينجاست كه اينجورسايت ها(سايت تربت جام) بايد خودشون رو نشون بدن.
4- من هرچي گشتم كه از اتفاقات تربت جام با خبر بشم هيچ خبري در اين مورد پيدا نكردم بجز مقاله درمورد حوران احمدي.
5-لينك هاي مفيد ، پربار و صدالبته متنوع بذاريد .

خيلي خسته ام و بايد برم خونه خودمون . تا فردا خداحافظ

پیام زده شده در: ۱:۱۳ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶
انتقال پست به یک برنامه دیگر انتقال

Re: چند انتقاد و پيشنهاد
مديران سايت
عضو شده از:
۷:۰۰ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
مدير سايت
عضو سايت
پیام: 1392
سطح : 32; درصد این سطح : 6
پست/روز : 155 / 776
روز/پست : 464 / 15521
آفلاین
سلام و شما هم خسته نباشید.

اول از همه باید تشکر کنم از شما به خاطر انتقادات و پیشنهاداتت و همین طور به خاطر پیام های ارسالیت. اما پاسخ انتقادات و پیشنهادات:

1.این قسمت ایجاد شد.

2.در مورد فونت ها فعلاً شاید نشود کاری انجام داد، چون این آزادی را باید هر کاربر عضوی داشته باشد تا مطلب خود را آنگونه که مایل است ارسال نماید. اندازه ی فونت ها هم مقداری کوچکتر شد.

3. سعی می کنیم کم کم آن ها را به روز نماییم.

4.در مورد قسمت مجزایی به نام معرفی تربت جام قبلاً فکر کرده بودیم که ایجاد شود اما متأسفانه به دلیل فقدان منابع کافی، هنوز آنگونه باید و شاید ما را راضی ننموده است، امیدواریم با همکاری دیگر کاربران این موضوع حل شود. درباره اول صفحه هم پیشنهاد خوبی است، هدف ما بیشتر موضوعات داخل شهری بوده است که در سایت منعکس شود چرا که پرداختن به موضوعات مختلف کشور علاوه بر نیاز به وجود افرادی متخصص، ممکن است ما را از هدف اصلی که پرداختن به مسائل شهر تربت جام است، دور سازد.

5.در مورد لینک های مفید هم به روی چشم، ما از همه افرادی که مایل به ارسال لینک مفید به سایت هستند دعوت به همکاری می نماییم.

نکته ای که قابل یادآوری مجدد است اینکه متأسفانه با گذشت بیش از 5 سال از آمدن اینترنت در تربت جام، هنوز فرهنگ استفاده از اینترنت در بین کاربران اینترنت به درستی شکل نگرفته است و کمتر کسی در اینترنت به فکر مصالح شهر و مردم شهر خود می باشد. ما با بسیاری از مردم صحبت نموده ایم و هرکس به نوعی قول همکاری داده است اما هیچگاه هیچکدام از آنها در عمل به قول خود وفادار نبوده اند.... امیدوارم شاهد رشد فرهنگ همکاری در میان مردم شهر باشیم.

امیدوارم جوابها قانع کننده بوده باشد. منتظر همکاری بیشتر شما و دیگر دوستان هستیم.
"و من الله التوفیق"

پیام زده شده در: ۴:۱۲ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

پاسخ به: چند انتقاد و پيشنهاد
فعال
عضو شده از:
۲:۱۷ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۹
از تربت جام
گروه:
عضو سايت
پیام: 88
سطح : 8; درصد این سطح : 35
پست/روز : 0 / 183
روز/پست : 29 / 3267
آفلاین
سلام میخواستم بدونم علاوه بر دوتار دیگه چه کلاسهای موسقی در تربت برگزار میشه واگه هست توسط کی و کجا ممنون

پیام زده شده در: ۷:۳۷ شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۹

مديران سايت
عضو شده از:
۷:۰۰ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
مدير سايت
عضو سايت
پیام: 1392
سطح : 32; درصد این سطح : 6
پست/روز : 155 / 776
روز/پست : 464 / 15521
آفلاین
سلام.
کلاسهای موسیقی دوتار عمده کلاسهایی هستند که هم شخصی و هم غیر شخصی برگزار می شوند.
کلاسهای کانون هنر و اندیشه تربت جام از جمله این کلاسهاست که دوتار هم از جمله کلاسهای اونه.
از کلاسهای دیگه کلاس دف و تنبک هم هست اما در مورد جزئیات بیشترش بهتره به خود کانون مراجعه کنید.

پیام زده شده در: ۹:۵۶ شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۹

فعال
عضو شده از:
۲:۱۷ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۹
از تربت جام
گروه:
عضو سايت
پیام: 88
سطح : 8; درصد این سطح : 35
پست/روز : 0 / 183