افراد آنلاین
15 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت معرفي سايت)
ادامه...
 
درباره ما
خدمـــــات
پروژه هاي آتي
تبليغـــات
 
تبليغـــات در سايت
درباره ما
به نام خداي مهربان و سلام.
به سايت تربت جام دات كام خوش آمديد.اين سايت با رويكردي فرهنگي، اجتماعي، خبري در ابتداي سال 1383 با نام torbat-jam.com پايه گذاري شد. در ابتدا سايت ايستا طراحي گرديد و پس از گذشت يكسال با نام كنوني torbatjam.com مجدداً طراحي و راه اندازي شد. در دي ماه 1384 تصميم بر آن شد تا سايت مبتني بر بانك هاي داده به صورت پويا مجدداً طراحي گردد و در بهار 1385 با امكانت پيشرفته اي راه اندازي گرديد.

از جمله امكانات سايت مي توان به عضويت رايگان در سايت، انجمن هاي پيشرفته، اطلاع از تازه ترين اخبار خبرگزاريها با امكانات جستجوي دقيق، امكان ارسال پيام اعضا به يكديگر، امكان ارسال مقالات، دانلود فايل با توضيحات كامل، پخش آنلاين قرآن و موسيقي، رتبه بندي اعضا، تبليغات در سايت با پيشرفته ترين تكنولوژيهاي تبليغات مانند نمايش در ساعت و روز مشخص به تعداد مشخص براي مرورگري مشخص در كشوري مشخص و ... امكانات فراوان ديگر كه بايد آنها را شخصاً تجربه كرد.

اهداف سايت
اهداف ابتدايي تشكيل سايت تربت جام حفظ و اشاعه ي فرهنگ تربت جام، گرد هم نگاه داشتن دانشجويان تربت جامي در شهرهاي مختلف، شناساندن مشاهير قديم و معاصر تربت جام به مردم بود كه با رشد و تكامل سايت اهداف ديگري از جمله: خدمت رساني و آموزش صحيح به مردم، تبليغات مردمي و ارزان، بررسي معضلات فرهنگي، اجتماعي شهر و جستحوي راه حل، نيز در اهداف سايت قرار گرفت.

تهيه كنندگان سايت
افراد زيادي همكاري صميمانه اي با سايت در زمينه ي تهيه مطالب داشته اند كه مي توان به عبدالله عبدي(هنرمند)، غلامحسين غفاري(خواننده)، نجيب الله غمخوار احمدي(عكاس)، احمد حاتمي(عكاس)، عبدالحميد صابري(عكاس)، محمد علي غفاري، اسماعيل كبوداني، دانيال الواني اشاره كرد. همچنين از اعضاي فعال سايت در شش ماه نخست سال 1385 مي توان سزمبريوم و يك دوست را نام برد.

سايت تربت جام هيچگاه ادعاي مختص به يك يا چند نفر بودن يا متعلق به گروه خاصي را نكرده است و افتخار تمام مديران و همكاران آن اين است كه مردم آنرا دوست و عضوي از نزديكان خود بدانند، قطعاً رشد و سر بلندي مردم ايران بويژه شهر تربت جام، بزرگترين و با شكوهترين هدف سايت مي باشد.

بدون شك تنها با كمك شماست كه مي توانيم فعاليتهايمان را ادامه دهيم. خواهشمنديم با عضويت و فعاليت صميمانه در راه طولاني كه گام برداشته ايم ما را ياري رسانيد.

از تمامي عزيزاني كه با شهر تربت جام دلبستگي دارند تقاضا داريم هميشه سايت تربت جام را با ارسال مطالب و پيشنهادات و انتقادات سازنده ي خود همراهي نمايند.
سايت تربت جام تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد و از هيچ گروه و جريان سياسي در هيچ كجاي جهان حمايت نكرده و با افراد متخلف برخورد شديد خواهد كرد.

اميدواريم بتوانيم در عمل صداقت و مردم محوري خود را جلوه گر سازيم.
 

ورود به سایت | تبادل لینک | |