افراد آنلاین
21 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت دانـــــــــلود)
ادامه...
فهرست زير شاخه ها
سگا (17)

D دنياي چسبناك - World Of Goo مشاهده جزئيات
ارسال كننده: admin
تأييد شده:   د, ۰۵-مهر-۱۳۸۹
 

در زماني كه بيشتر شركت هاي بازي سازي به تعداد دي وي دي هاي بازي هاي خود مي افزايند و هر روز شاهد گرافيك زيباتر و نزديك تر به واقعي ميشويم چگونه يك بازي ساده ، تعداد زيادي گيمر را به خود سرگرم مي كند؟براي پاسخ به اين سوال علت موفقيت بازي هاي مطرح رابه شما مي گوييم: معمولا بازي هايي موفق ترند كه علاوه بر داشتن شاخصه هاي مناسب يك بازي امروزي، نوآورانه نيز باشند.حال قضاوت را به شما ميسپارم :بازي اي كه تماما نوآوري و خلاقيت است چه جايگاهي خواهد داشت؟بازي اي كه با گرافيك كارتوني و جذاب ، كه مي تواند همه سنين را سرگرم كند لايق چه استقبالي است؟
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

شما در این بازی كنترل حباب های چسبناک و رنگارنگي كه هر رنگ خاصيت مخصوص به خود را داراست را در 48 مرحله بر عهده داريد و باید با استفاده از آن ها و رعايت قوانين فيزيك به خصوص جاذبه ، حباب ها را به محل تعيين شده هدايت كنيد البته گاهي اوقات بايد ابتدا مسير عبور را توسط انفجار يا زدن پل يا ... هموار سازيد كه همين مسئله ممكن است چندين ساعت شما را به خود سرگرم كند.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

ساخت این بناها چندان هم آسان نیست زیرا شما باید تمامیه حباب ها را صحیح و سالم تحویل دهید و اگر در اثر ساخت بناها این حباب ها بترکند ، شما باید دوباره کار را از اول شروع کنید.

برای ساختن ساختمان ها باید دقت فوق العاده ای داشته باشید زیرا باید برج ها را صاف و درست روی زمین قرار دهید، آنها را زیاد سنگین نکنید و قبل از همه از سخت بودن محیط اطمینان حاصل کنید همچنين تمامي اينكار ها را باكمترين تعداد حباب مصرفي انجام دهيد.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

برای ساختن پل ها باید آنها را با پایه هایی روی زمین محکم کنید تا در اثر زیاد شدن جمعیت فرو نریزند.برای تمام این حرکات باید شما از تمامیه حباب ها استفاده کنید. گرافیک بازی حس کارتونی و انیمیشن را به آدم میدهد . بازی از نظر صدا عالی کارشده و حالت های غم و شادی را به خوبي منتقل میکند.

در نگاه اول ممكن است بگوييد اين يك بازي براي كودكان است (كه اين يك فكر كاملا اشتباه است.) ولي بعد از انجام بازي عاشقش مي شويد! (گيم ايران)
اين بازي از بهترين بازي هاي سال 2008 معرفي شده است.
نسخه: 0
دانلود شده: 717
اندازه فايل: 61.52 MB
قابل اجرا در: None
وب سايت: www.worldofgoo.com

ارزش گذاري:    (0 رأي)


عکس منتخب
rus-bahar1 (4).jpg
تازه ترین دانلودها
ورود به سایت | تبادل لینک | |