افراد آنلاین
22 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت دانـــــــــلود)
ادامه...

F فيه ما فيه - مولوي


توضيحات:
كتاب ارزشمند فيه ما فيه اثر مولانا جلال الدين محمد بلخي رومي به نثري روان و سرشار از معاني عميق عرفاني. خواندن اين كتاب را به علاقه مندان به خود سازي پيشنهاد مي نماييم. اين كتاب در قالب pdf و شامل 168 صفحه مي باشد.

نمونه اي از متن كتاب:
روزی سخن میگفتم میان جماعتی و میان ایشان هم جماعتی کافران بودند در میان سخن میگریستند و متذوّق میشدند وحالت میکردند، سئوال کرد که ایشان چه فهم کنند و چه دانند این جنس سخن را مسلمانان گزیده از هزار یک فهم میکنند ایشان چه فهم میکردند که میگریستند، فرمود که لازم نیست که نفس این سخن را فهم کنند آنچ اصل این سخنست آن را فهم میکنند آخر همه مقرّند به یگانگی خدا و بآنک خدا خالقست و رازقست و در همه متصرّف و رجوع بویست و عقاب و عفوازوست، چون این سخن را شنید و این سخن وصف حقّست و ذکر اوست پس جمله را اضطراب و شوق و ذوق حاصل شود که ازین سخن بوی معشوق و مطلوب ایشان میآید اگر راهها مختلف است امّا مقصد یکیست نمیبینی که راه بکعبه بسیارست بعضی را راه از رومست و بعضی را از شام و بعضی را از عجم و بعضی را از چین و بعضی را از راه دریا از طرف هند و یمن.


کتاب های موجود از این نویسنده، در سایت تربت جام:
مجالس سبعه ، مثنوی معنوی به طور کامل ، دفتر اول مثنوی ، دفتر دوم مثنوی ، دفتر سوم مثنوی ، دفتر چهارم مثنوی ، دفتر پنجم مثنوی ، دفتر ششم مثنوی ، دیوان شمس.


اگر نرم افزار آدوب آكروبت ريدر (adobe acrobat Reader) در رايانه ي شما نصب نيست، از اين قسمت آنرا دريافت كنيد.

ارسال كننده: admin
تأييد شده: س, ۰۴-آبان-۱۳۸۹

نسخه: 1
دانلود شده: 3355
اندازه فايل: 1.37 MB
قابل اجرا در: None
وب سايت: تربت جام

ارزش گذاري:   (1 رأي)

زمان دانلود:
Modem(56k) : 3.8min
ISDN(64k) : 3.3min
DSL(768k) : 17s
LAN(10M) : 1s

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

عکس منتخب
IMG_0460.jpg
تازه ترین دانلودها
ورود به سایت | تبادل لینک | |