افراد آنلاین
16 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت دانـــــــــلود)
ادامه...

E اعترافات غزالی


توضيحات:
اعترافات غزالی ترجمه کتاب المنقذ من الضلال ، شرح حوادثی است که زندگی امام محمد غزالی را دیگرگون ساخت. این کتاب را خود امام محمد غزالی به عربی نگاشته است و دکتر زین الدین کیائی نژاد آنرا به فارسی روان و امروزی ترجمه کرده است. خواندن این کتاب بی نظیر را به همه مردم ، مخصوصاً آنها که به دنبال گمشده وجود خود هستند توصیه می کنم.


نمونه ای از متن کتاب:
سپس دانستم با توشه ی علم این راه را نتوان پیمود، باید خود را فراموش کرد و دست همت بکمر عشق زد، توشه این راه عمل است و بس! منتها با پای علم راه نتوان رفت، بلکه کردار و عمل لازم است، از نام شراب مستی نمی زاید، از معرفت صحت و سلامت بدست نیاید و از دانستن کیفیت سیری، شکم سیر نمی گردد، بین علم و عمل و عالم و عامل تفاوت بسیار است، میان آنکه مست است و آنکه می داند مستی، یعنی غلبه بخار معده بر اعصاب مغز، میان آنکه سیر است و آنکه معنی سیری می داند، میان آنکه سالم است و آنکه خود طبیب و عالم طب است و در بیماری بسر می برد فرق بسیار است، آنانکه مست و سیر و سالم اند خبر از معنی اینها ندارند، خود آنها را دارند، همین گونه است تفاوت میان آنکه بزهد و تقوی و شرایط و آداب آن معرفت دارد و آنکه خود سراپا تقوی و زهد است و از دنیا بر کنار!


اگر نرم افزار آدوب آكروبت ريدر (adobe acrobat Reader) در رايانه ي شما نصب نيست، از اين قسمت آنرا دريافت كنيد.کتاب های موجود از این نویسنده، در سایت تربت جام:
کیمیای سعادت جلد اول ، کیمیای سعادت جلد دوم ،اعترافات غزالی ، آداب نکاح ، مکاتیب فارسی غزالی ، میزان العمل ، مقدمه تهافت الفلاسفه ، مشکاة الانوار ، وجد و سماع.

ارسال كننده: admin
تأييد شده: چ, ۱۵-فروردین-۱۳۸۶

نسخه: 1
دانلود شده: 4127
اندازه فايل: 3.12 MB
قابل اجرا در: None
وب سايت: تربت جام

ارزش گذاري:   (0 رأي)

زمان دانلود:
Modem(56k) : 8.7min
ISDN(64k) : 7.6min
DSL(768k) : 38s
LAN(10M) : 3s

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

عکس منتخب
IMG_0460.jpg
تازه ترین دانلودها
ورود به سایت | تبادل لینک | |