نحوه ی ارسال عکس در سایت

چنانچه عکس یا عکسهایی در زمینه تربت جام دارید، می توانید برای ما ارسال کنید تا بیش از پیش بتوانیم شهر را به دیگران بشناسانیم.
عکسها می تواند در زمینه هایی چون مزار شیخ احمد جام، داخل شهر و از مردم شهر یا روستا ها و مردم آن، طبیعت تربت جام و… باشد.
اما نحوه ارسال: اگر هنوز عضو نیستید ابتدا به قسمت عضویت رفته و پس از تکمیل فرم عضو شوید. سپس به محیط کاربری خود رفته و وارد قسمت گالری عکس شوید، بعد از قسمت بالای صفحه روی ارسال عکس کلیک کنید. هنگامی که وارد این قسمت شدید عنوان عکس و آلبومی که می خواهید عکس در آن قرار بگیرد و مسیر فایل خود را مشخص کنید، همچنین اگر لازم به توضیحاتی بود می توانید در مورد عکس و محلی که از آن عکس گرفته اید مطلبی بنویسید. در نهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید. پس از بارگزاری، صفحه ای خواهد آمد که به شما خواهد گفت ارسالتان پذیرفته شده است یا خیر.
پس از اینکه عکستان توسط مدیر این قسمت تأیید شد، برای مشاهده در سایت قرار خواهد گرفت.
با تشکر.

آدرس سایت های فعال در مورد تربت جام

سلام.

آیا سایتهای دیگری را می شناسید که در زمینه تربت جام فعالیت داشته باشند؟

هدف ما از طرح این سوال، گرد آوری تمامی سایتهایی است که به طور مستقیم یاف غیر مستقیم با شهرستان تربت جام و مردم آن در ارتباط هستند، می باشد.

با توجه به این مطلب، تمام وبلاگ ها و سایتهای کوچک و بزرگ نیز می توانند معرفی شوند.

چنانچه شما دارای سایت یا وبلاگی می باشید و یا از سایتی دیدن کرده اید که مرتبط با تربت جام است و برایتان سودمند بوده است، می توانید در قسمت نظرات، آدرس این سایت را بنویسید تا در قسمت “لینکهای مفید” سایت تربت جام قرار داده شود.

لازم به ذکر است که به زودی قسمتی با عنوان “وبلاگهای شما” در سایت فعال خواهد شد و جدیدترین مطالب وبلاگهای افراد تربت جامی عضو سایتف که در اینترنت دارای وبلاگ می باشند را نشان خواهد داد، یه چیزی شبیه قسمت “خبرگزاریها” در سایت تربت جام.

با تشکر، مدیر سایت

منتشرشده در دسته‌بندی نشده | ۱۷ پاسخ

نکته اول

سلام.

به علت اینکه فعالیتهای سایت به گونه ای پیشرفته است که ممکن است باعث شود افراد علاقه مند و اعضای سایت دچار سردرگمی شوند، از این پس هر هفته سعی خواهم کرد کمی بیشتر در رابطه با سایت و فعالیت در آن توضیحاتی بنویسم؛

چرا باید شما عضو سایت شوید؟

پاسخش در مورد هر فرد می تواند متفاوت باشد ؛ چون فعالیت های شما هدفمند شود و خدمات ما به صورت مفید و کارایی به اعضا برسد، چون برخی از قسمت ها از جمله قسمت پیام ها و انجمن ها و چت فقط به اعضای سایت تعلق دارد، چون این احساس در بین ما بوجود آید که عضو گروهی یک دل هستیم و می توانیم مشکلاتمان را در آنجا مطرح کنیم،….

فعالیت در سایت بگونه ای است که با رتبه ی شما در سایت کاملاً منطبق است. بگونه ای که هر چه فعالیت شما بیشتر باشد رتبه ی شما هم بالاتر خواهد رفت.

کم کم در مورد جزئیات فعالیت در سایت بیشتر توضیح خواهم داد.

کوچکترین عضو شهر، مدیر سایت .