از ابتدای تشکیل سایت تا اکنون

حدود ۱٫۵ ماه از راه اندازی سایت گذشته و در این مدت اغلب تلاش من در جهت منسجم کردن قسمتهای سایت و اضافه کردن قسمت های دیگر به آن و ظاهر سایت بوده است. هر چند باز هم کماکان دست تنها بوده ام و خودم به خودم امید دادم.

خب یک جلسه هم در دانشگاه فردوسی برگزار شد و به بعضی افراد به نحو صحیحی اطلاع رسانی هم شد. اما از همه ی این افراد تنها یک نفر مقداری جزئی فعالیت داشت. موضوع این نیست که من سایت زدم یا یک نفر دیگه، موضوع اینه که داریم واسه مردم، واسه شهر خودتون، واسه افتخار و سربلندی شما فعالیت انجام می دهیم. اگه سایت جنبه ی خصوصی داشت یا فعالیتش صرفاً اقتصادی و مالی بود مسأله ای نبود اصلاً.

همین طور هم که از نام سایت پیداست و شعار مون که سایت فرهنگی اجتماعی خبری، هدفها و فعالیتهامون هم در همین زمینه بوده و خواهد بود. واقعاً ما لیاقت این رو نداریم که بتونیم حرفی داشته باشیم واسه گفتن؟ با اینکه این همه تحصیل کرده و دانشجوی ممتاز داریم؟ با این فرهنگ و با این پیشینه ی تاریخی؟

کوتاه سخن این که این سایت از خودتونه ، اگه کامل و مفید و قدرتمنده افتخاریه واسه تربت جام، اگه هم ضعیفه و کم مصرف باز هم واسه کل مردمه.

مطمئناً همه با مشکلاتی مواجه هستن در اینترنت، اما آوردن دلیل و اما و اگر تا کی؟ من در هدفم راسخ و استوارم، اما حیف نیست وقتی اینچنین امکاناتی فراهم شده بیشتر قدرش رو بدونیم؟

خواهش من اینه که در قسمت نظر بگید چه کارا باید انجام بدیم تا بهتر بشود به سایت بهبود بخشید، چطوری تبلیغات انجام بدیم، فرهنگ استفاده از اینترنت رو چطوری بین مردم کم کم جا بندازیم و… هر چی به ذهنتون می رسه، فقط بنویسین.

با تشکر، هنوزم همون کوچکترین عضو شهر.

وبلاگ سایت تربت جام راه اندازی شد

به نام خدا.

خدایا بار دیگر نام تو را بر زبان می آوریم، از همه ی نعمتهایی که به ما داده ای سپاس گزاری می کنیم.

وبلاگ سایت تربت جام نیز فعال شد. شما می توانید با نوشتن آدرس زیر وبلاگ ما را مشاهده کنید:

http://blog.torbatjam.com

امیدوارم بتوانیم بیش از پیش در راه خدمت و سعادت گام برداریم

منتشرشده در دسته‌بندی نشده | ۱ پاسخ